حمایت تخصصی ما، ضامن کیفیت و دوام محصولات خواهد بود.

چشم انداز، مأموریت و هدف جدید ما منعکس کننده تجربه و تخصص ما است و در عین حال به ما کمک می کند مسیر جدیدی را برای آینده خود هموار کنیم.

طراحی، نمونه سازی، مونتاژ و تولید بردهای الکترونیکی
حاشیه نگار الکترونیک اکسیژن آبی
حاشیه نگار الکترونیک اکسیژن زرد

فن آوران فراموج علم و صنعت

 
مجموعه اکسیژن افتخار این را دارد که در سال ۱۳۹۸ طی قراردادی بر روی مجموعه فراموج سرمایه‌گذاری نماید. این شرکت بالغ و توانمند هم اکنون با تکیه بر دانش و تخصص نخبگان مشغول طراحی و تولید محصولات حوزه اینترنت اشیاء می‌باشد.
حاشیه نگار الکترونیک اکسیژن زرد

گروتک

 
مجموعه اکسیژن افتخار این را دارد که در سال ۱۳۹۸ طی قراردادی بر روی مجموعه گروتک سرمایه‌گذاری نماید. این شرکت بالغ و توانمند هم اکنون با تکیه بر دانش و تخصص نخبگان مشغول طراحی و تولید محصولات حوزه کشاورزی هوشمند می‌باشد.
حاشیه نگار الکترونیک اکسیژن آبی
growtec
حاشیه نگار الکترونیک اکسیژن آبی
حاشیه نگار الکترونیک اکسیژن زرد

نشان

 
بر کسی پوشیده نیست که فناوری مالی بخش لاینفک زندگی در دنیاست. توسعه شرکت های PSP، تنوع خدمات آن ها و به روزرسانی محصولات این حوزه گواه این مسئله است. با توجه به وارداتی بودن محصولات این حوزه در کشور، ورود به تولید در این عرصه نیازی ضروری است. این شد که مجموعه نشان در سال ۱۳۹۹ با همکاری مرکز اکسیژن، به دنبال این چالش اساسی رفت تا به سهم خود، گامی در جهت بومی سازی این محصولات و استقلال کشور در این حوزه بردارد.
حاشیه نگار الکترونیک اکسیژن آبی

طراحی، نمونه سازی و تولید

در مجموعه اکسیژن امور طراحی، نمونه سازی و تولید محصولات حوزه الکترونیک به صورت یکجا و در قالبی مشترک انجام می‌پذیرد.

هر کدام از فعالیت‌ها و پروژه‌های شرکت اکسیژن در بلند مدت تبدیل به محصولی ارزشمند می‌شود و در قالب تولید انبوه راهی بازار می‌گردند.

از این موارد پروژه‌هایی در موضوع توزین و همچنین کاری در قالب دیسپنسری سیستم‌های سوختی را می‌توان نام برد.

با ما تماس بگیرید